- 105K250RA6
105K250RA6
Quantic Paktron
Film Capacitor - 1 µF - ±10% Tolerance - 160VAC / 250VDC - Polyester, Metallized - 8 mOhms ESR - Radial Case - PC Pins - Throu ...
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Film Capacitor - 1 µF - ±10% Tolerance - 160VAC / 250VDC - Polyester, Metallized - 8 mOhms ESR - Radial Case - PC Pins - Through Hole.