- 716W-15/05
716W-15/05
Qualtek Electronics
Conn Power F 3 POS Solder ST Panel Mount 3 Terminal 1 Port
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS非遵守
CARTON 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: 716W1505
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:716W-15/05
測定単位:Per Each
RoHS:No
HTS:8536694030
COO:TW
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
100 -
Type:Power
Body Orientation:Straight
Mounting:Panel Mount
Gender:F
Number of Contacts:3
Termination Method:Solder
Maximum Voltage Rating:250 VAC
Maximum Current Rating:15 A