- EV28-2.0-02-11M
EV28-2.0-02-11M
TE Connectivity / SCHAFFNER EMC
Common Mode Chokes Dual 11mH 10kHz 2A 162mOhm DCR Thru-Hole
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Box 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: EV28200211M
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:EV28-2.0-02-11M
Alias/AKA:801063-SF
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8504508000
COO:TH
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
500 -
Configuration:Dual
Family:EV
Dimension:30.2 x 22 x 35.7 mm