- 1.5KE220A
1.5KE220A
Taitron Components
Transient Voltage Suppressor - 1500W - 220V Breakdown - 5% - Uni-Polar - 1.5KE Case.
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Reel 包装
説明
Search Keywords: 15KE220A
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:1.5KE220A
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536908585
ECCN:EAR99
Reel Pack:
1400
リソース
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
在庫:
992
即時出荷可能
Buy all 992 in-stock or the regular minimum order quantity of 1400