CFM-5010-13-10
Same Sky®’s
12 V - 0.11 A - 50 x 50 x 10 mm - Dc Fan
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Tray 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: CFM50101310
  • サプライヤー:
    Same Sky®’s
  • 部品番号:
    CFM-5010-13-10
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Category:
    DC Fan
  • Dimension:
    50 x 50 x 10.6mm
  • Voltage Rating:
    12 V
  • Power Rating:
    1.68 W
  • Maximum Airflow:
    16.07 CFM
  • Noise Level:
    37 dB
  • Tachometer Signal:
    No
  • PWM Control Signal:
    No
  • Rotation Detect Signal Signal:
  • Special Features:
    High Speed
  • Termination:
    Lead Wires
  • Housing Material:
    Polybutylene Terephthalate
  • Operating Temperature:
    -10 to 70 °C