CFM-4020V-160-210-20
Same Sky®’s
12 V - 54 mA - 40 x 40 x 20 mm - Dc Fan - Tachometer Signal
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Tray 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +