- 6.3TKV100M6.3X6.1
6.3TKV100M6.3X6.1
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - SMD - 100uF - 20% - 6.3VDC - 6.3mm dia x 6.1mm - -55 to 105°C
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: 63TKV100M63X61
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:6.3TKV100M6.3X6.1
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8532220020
COO:ID
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
1000 -
Capacitance Value:1002179uF
Tolerance:202203%
Operating Temperature:-55 to 105 °C
Mounting:Surface Mount2190
Size:6.3 x 6.1 mm