- 16THV100M6.3X8
16THV100M6.3X8
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - SMD - 100uF - 20% - 16VDC - 6.3mm dia x 8mm - -40 to 125°C
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: 16THV100M63X8
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:16THV100M6.3X8
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8532220020
COO:ID
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
900 -
Capacitance Value:100 uF
Tolerance:20 %
Operating Temperature:-40 to 125 °C
Mounting:Surface Mount
Size:6.3 x 8 mm
Termination Style:N/R
Voltage:16 VDC