100USG2200MEFCSN30X30
Rubycon America
Aluminum Electrolytic - Radial - 2200uF - 20% - 100VDC - 30mm dia x 30mm - -40 to 85°C
+ see all
アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +