RAC20-15SK
RECOM
AC-DC Power Supply - 20W - 15VDC - 85 to 264VAC Input - PCB Module - Thru Hole - EMC Class B
説明 +
Search Keywords: RAC2015SK
  • 部品番号:
    RAC20-15SK
    15
  • DC Input Voltage:
    N/A
  • AC Input Voltage:
    230 V
  • Family:
    RAC20-15SK
  • Efficiency:
    86(Typ) %
  • Input Frequency:
    47 to 63 Hz