RAC03-12SC
RECOM
AC-DC Power Supply - 3W - 12VDC - 80 to 264VAC Input - PCB Module - EMC Class B
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Discontinued & Replaced
TUBE 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +