R-78E3.3-0.5
RECOM
DC-DC Switching Regulator - 6 to 28VDC Input - 3.3VDC@0.5A Output - LM78xx Pin Compatable
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Tube 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +