- 620-R500-FBW
620-R500-FBW
RCD Components
Res Wirewound 0.5 Ohm 1% 50W ±90ppm/°C Aluminum Housed AXL Flange Mount Bulk
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
説明
Search Keywords: 620R500FBW
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:620-R500-FBW
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533210080
COO:CN
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
1 -
Technology:Wirewound
Case Style:Aluminum Housed
Mounting:Flange Mount
Power Rating:50 W
Termination Style:Axial
Resistance Value:500 mOhm
Tolerance:1 %
Temperature Coefficient:±90 ppm/°C