- 135-1R00-FBW
135-1R00-FBW
RCD Components
Res Wirewound 1 Ohm 1% 3W ±50ppm/°C Silicone AXL Bulk
説明
Search Keywords: 1351R00FBW
部品番号:135-1R00-FBW
HTS:8533210080
COO:LC
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
1 -
Termination Style:Axial
Power Rating:3 W
Resistance Value:1 Ohm
Tolerance:1 %
Temperature Coefficient:±50 ppm/°C
Operating Temperature:N/A
Packaging:Bulk
Dimension:12.7 x 4.78 mm