135-100-JBW
RCD Components
Res Wirewound 10 Ohm 5% 3W ±20ppm/°C Silicone AXL Bulk
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Bulk 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: 135100JBW
  • サプライヤー:
    RCD Components
  • 部品番号:
    135-100-JBW
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    100
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    3 W
  • Resistance Value:
    10 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±20 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    300(Max) °C
  • Packaging:
    Bulk
  • Dimension:
    12.7 x 4.78 mm
  • Terminal Pitch:
    N/R
Tools/3D Models +
リソース +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
在庫: 11
Ships today, if you order in Buy all 11 in-stock or the regular minimum order quantity of 100