125-100-JBW
RCD Components
Res Wirewound 10 Ohm 5% 1.5W ±20ppm/°C Silicone AXL Bulk
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Bulk 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: 125100JBW
  • サプライヤー:
    RCD Components
  • 部品番号:
    125-100-JBW
  • COO:
    LC
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    1.5 W
  • Resistance Value:
    10 Ohm
  • Tolerance:
    5 %
  • Temperature Coefficient:
    ±20 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    300(Max) °C
  • Packaging:
    Bulk
  • Dimension:
    9.78 x 2.44 mm