- 716W-15/10
716W-15/10
Qualtek Electronics
Conn Power F 3 POS Solder ST Panel Mount 3 Terminal 1 Port
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Bag 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: 716W1510
部品番号:716W-15/10
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
サプライヤー標準パック:
5000 -
Mounting:Panel Mount
Gender:F
Number of Contacts:3
Termination Method:Solder
Maximum Voltage Rating:250 VAC
Maximum Current Rating:15 A
Operating Temperature:-40 to 70 °C