RAD-CAB-EF393-10M
Phoenix Contact
Antenna cable - outside diameter: 10 mm (0.4 in.) - inner conductor: stranded - attenuation: 2.9 / 5.6 / 9.9 dB at 0.9 / 2.4 / ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Antenna cable - outside diameter: 10 mm (0.4 in.) - inner conductor: stranded - attenuation: 2.9 / 5.6 / 9.9 dB at 0.9 / 2.4 / 5.8 GHz - connection: 2 x N (male) - cable length: 10 m (32 ft.)