ERJ-S02F5103X
Panasonic
Res Thick Film 0402 510K Ohm 1% 0.1W(1/10W) A±200ppm/A°C Sulfur Resistant Pad SMD Automotive T/R
説明 +
Search Keywords: ERJS02F5103X
  • 部品番号:
    ERJ-S02F5103X
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    10000
  • Resistance Value:
    510 KOhm
  • Power Rating:
    0.1 (1/10) W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    0402
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C