ERJ-1GNF1620C
Panasonic
Res Thick Film 0201 162 Ohm 1% 0.05W(1/20W) ±200ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Reel 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: ERJ1GNF1620C
  • サプライヤー:
    Panasonic
  • 部品番号:
    ERJ-1GNF1620C
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    15000
  • Resistance Value:
    162 Ohm
  • Power Rating:
    0.05 (1/20) W
  • Tolerance:
    1 %
  • Case Size:
    0201
  • Temperature Coefficient:
    ±200 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 125 °C