- ERA-6AEB122V
説明
Res Thin Film 0805 1.2K Ohm 0.1% 0.125W(1/8W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Search Keywords: ERA6AEB122V
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
サプライヤー:Panasonic
部品番号:ERA-6AEB122V
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8533210040
COO:JP
ECCN:EAR99
Reel Pack:
5000 -
Resistance Value:1.2 KOhm
Power Rating:0.125 (1/8) W
Tolerance:0.1 %
Case Size:0805
Temperature Coefficient:±25 ppm/°C
Operating Temperature:-55 to 155 °C