ERA-3AEB822V
Panasonic
Res Thin Film 0603 8.2K Ohm 0.1% 0.1W(1/10W) ±25ppm/°C Pad SMD Automotive T/R
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: ERA3AEB822V
  • サプライヤー:
    Panasonic
  • 部品番号:
    ERA-3AEB822V
  • Resistance Value:
    8.2 KOhm
  • Tolerance:
    0.1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±25 ppm/°C
  • Operating Temperature:
    -55 to 155 °C