EEV-TG1J331M
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 330uF 63V 20% (16 X 16.5mm) SMD 0.18 Ohm 500mA 2000h 125°C Automotive T/R
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Reel 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: EEVTG1J331M
  • サプライヤー:
    Panasonic
  • 部品番号:
    EEV-TG1J331M
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    125
  • Capacitance Value:
    330 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 125 °C
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Size:
    16 x 16.5 mm
  • Termination Style:
    N/R
  • Voltage:
    63 VDC
Tools/3D Models +
リソース +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
在庫: 25
Ships today, if you order in Buy all 25 in-stock or the regular minimum order quantity of 125