EEU-TP1E512
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 5100uF 25V 20% (18 X 31.5mm) Radial 7.5mm 0.016 Ohm 3480mA 5000h 135°C Automotive Bulk
説明 +
Search Keywords: EEUTP1E512
  • 部品番号:
    EEU-TP1E512
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    5100 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 135 °C
  • Size:
    18 x 31.5 mm
  • Voltage:
    25 VDC