EEU-EE2W470S
Panasonic
Electrolytic Aluminum Capacitor - 47 µF - 450 V - 20% - 18 X 25mm - Radial - 7.5 mm - 1200 mA - 10000h - 105°C.
説明 +
Search Keywords: EEUEE2W470S
  • 部品番号:
    EEU-EE2W470S
    EAR99
    500
  • Capacitance Value:
    47 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -25 to 105 °C
  • Size:
    18 x 25 mm
  • Voltage:
    450 VDC