- EEE-HA1C101WP
説明
Cap Aluminum Lytic 100uF 16V 20% (6.3 X 5.4mm) SMD 70mA 1000h 105°C Automotive T/R
Search Keywords: EEEHA1C101WP
サプライヤー:Panasonic
部品番号:EEE-HA1C101WP
Reel Pack:
1000 -
Capacitance Value:100 uF
Tolerance:20 %
Operating Temperature:-40 to 105 °C
Mounting:Surface Mount
Size:6.3 x 5.4 mm
Termination Style:N/R
Voltage:16 VDC