EEE-FP1H101AP
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 100uF 50V 20% (8 X 10.2mm) SMD 0.18 Ohm 670mA 2000h 105°C Automotive T/R
+ see all
Veri Sayfası Donatılar Notify Me
RoHS Compliant
Reel Paketleme
Certificate of Compliance Guarantee
tanım +
Search Keywords: EEEFP1H101AP
şartname +
  • Product Attribute
    Attribute Value Select Attribute
  • satıcı:
    Panasonic
  • Parça Numarası:
    EEE-FP1H101AP
  • Ölçü Birimi:
  • Capacitance Value:
    100 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -55 to 105 °C
  • Size:
    8 x 10.2 mm
  • Voltage:
    50 VDC