ECQ-UAAF334M
Panasonic
Cap Film Suppression X2 0.33uF 275VAC PP 20% (17.5 X 9 X 16mm) Radial Plastic Rectangular Can 15mm 110°C Bag
RoHS遵守
Discontinued
説明 +
Search Keywords: ECQUAAF334M
  • 部品番号:
    ECQ-UAAF334M
    EAR99
    100
  • Dielectric:
    PP
  • Voltage:
    275 VAC
  • Capacitance Value:
    0.33 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Size:
    17.5 x 9 x 16 mm