- ECA-1AM472
説明
Cap Aluminum Lytic 4700uF 10V 20% (12.5 X 25mm) Radial 5mm 1200mA 2000h 85°C Automotive Bulk
Search Keywords: ECA1AM472
サプライヤー:Panasonic
部品番号:ECA-1AM472
サプライヤー標準パック:
1000 -
Capacitance Value:4700 uF
Tolerance:20 %
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Mounting:Through Hole
Size:12.5 x 25 mm
Termination Style:Radial
Voltage:10 VDC