ECA-0JM332
Panasonic
Cap Aluminum Lytic 3300uF 6.3V 20% (10 X 20mm) Radial 5mm 1020mA 2000h 85°C Automotive Bulk
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Bag 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: ECA0JM332
  • サプライヤー:
    Panasonic
  • 部品番号:
    ECA-0JM332
  • COO:
    MY
  • ECCN:
    EAR99
    2000
  • Capacitance Value:
    3300 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Size:
    10 x 20 mm
  • Termination Style:
    Radial
  • Voltage:
    6.3 VDC