- JS1A-B-24V
JS1A-B-24V
Panasonic Electronic Components
Power Relay 24VDC 5DC/10AAC SPST-NO(22x16x16.4)mm THT
データシート アクセサリー
RoHS非遵守
Discontinued
Box 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: JS1AB24V
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:JS1A-B-24V
測定単位:Per Each
RoHS:No
HTS:8536490050
COO:TH
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
100 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:SPST-NO
Maximum Current Rating:10
Mounting:Through Hole
Termination Style:PC Pin
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Coil Resistance:1.6 KOhm