- CA1-DC24V-N
CA1-DC24V-N
Panasonic Electronic Components
Power Relay 24VDC 50A SPDT(31.2x19.4x59)mm Automotive
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Bulk 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明
Search Keywords: CA1DC24VN
仕様
Product AttributeAttribute Value Select Attribute
部品番号:CA1-DC24V-N
測定単位:Per Each
RoHS:Yes
HTS:8536410005
COO:JP
ECCN:EAR99
サプライヤー標準パック:
20 -
Relay Construction:Non-Latching
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:SPDT
Mounting:N/A
Termination Style:Screw Terminal
Push to Test Button:No
Led Indicator:No
Operating Temperature:-30 to 80 °C