G7L2APPVDC12BYOMI
G7L2APPVDC12BYOMI
Omron Electronics
在庫: 80
最低注文: 20
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
G7L-2A-P-PV-DC12
Omron Electronics
Power Relay 12VDC 30A DPST-NO(52.5x35.5x41)mm THT
RoHS非遵守
Discontinued & Replaced
説明 +
Search Keywords: G7L2APPVDC12
  • サプライヤー:
  • 部品番号:
    G7L-2A-P-PV-DC12
  • Alias/AKA:
    G7L2APPVDC12BYOMI,
  • 測定単位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • COO:
    ID
  • ECCN:
    EAR99
    20
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    12 V