G6E-134P-ST-US-DC12
Omron Electronics
Signal Relay 12VDC 3A SPDT(16x10x8)mm THT
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Tube 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: G6E134PSTUSDC12
  • サプライヤー:
    Omron Electronics
  • 部品番号:
    G6E-134P-ST-US-DC12
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Relay Construction:
    Non-Latching12534
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    12 V
  • Contact Arrangement:
    SPDT12514
  • Mounting:
    Through Hole12526
  • Termination Style:
    PC Pin12536
  • Operating Temperature:
    -40 to 70 °C
  • Coil Resistance:
    720 Ohm