G5Q1A4EL2HADC24BYOMZ
G5Q1A4EL2HADC24BYOMZ
Omron Electronics
在庫: 1,500
最低注文: 25
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
G5Q-1A4-EL2-HA-DC24
Omron Electronics
Power Relay 24VDC 10A SPST-NO(20.3x10.3x16.2)mm THT
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Discontinued & Replaced
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: G5Q1A4EL2HADC24
  • サプライヤー:
  • 部品番号:
    G5Q-1A4-EL2-HA-DC24
  • Alias/AKA:
    G5Q1A4EL2HADC24BYOMZ
  • COO:
    CN
  • ECCN:
    EAR99
    500
  • Relay Construction:
    Non-Latching10725
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    24 V
  • Contact Arrangement:
    SPST-NO10703
  • Mounting:
    Through Hole10716
  • Termination Style:
    PC Pin10727
  • Push to Test Button:
    No10724
  • Led Indicator:
    No10708
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Coil Resistance:
    1.44 KOhm