- G5LE-1-DC24
G5LE-1-DC24
Omron Electronics
Power Relay 24VDC 8DC/10AAC SPDT(22.5x16.5x19)mm THT
説明
Search Keywords: G5LE1DC24
部品番号:G5LE-1-DC24
AC Coil Voltage:N/A
DC Coil Voltage:24 V
Contact Arrangement:SPDT10703
Maximum Current Rating:10
Led Indicator:No10708
Operating Temperature:-40 to 85 °C
Coil Resistance:1.44 KOhm