G3VM-401VY(TR05)
G3VM-401VY(TR05)
Omron Electronics
在庫: 750
最低注文: 10
VIEW PRODUCT
Older Equivalent
G3VM-402J
G3VM-402J
Omron Electronics
在庫: 657
最低注文: 10
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
MOS FET SSR - SPST-NO - Load 400 V 110 mA - Input 7.5mA (typ) - 4-pin SOP - -40°C to 110°C
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
Tube 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +