G3VM-351VY(TR05)
G3VM-351VY(TR05)
Omron Electronics
在庫: 2,000
最低注文: 250
VIEW PRODUCT
Possible Replacement
G3VM-351H
G3VM-351H
Omron Electronics
在庫: 300
最低注文: 10
VIEW PRODUCT
Possible Replacement
G3VM-352J
G3VM-352J
在庫: 110
最低注文: 25
G3VM-351G1
G3VM-351G1
在庫: 1,002
最低注文: 400
Older Equivalent
G3VM-351GL
G3VM-351GL
最低注文: 10
Image is representational - see mfr. specs
Relay SSR 25mA 1.4V DC-IN 0.11A 350V AC/DC-OUT 4-Pin SOP Stick
説明 +
Search Keywords: G3VM351VY
  • サプライヤー:
  • 部品番号:
    G3VM-351VY
    EAR99
    125
  • Output Type:
    AC,DC
  • Maximum Output Voltage:
    350 V
  • Maximum Output Current:
    0.11 A
    DC
  • Mounting:
    Surface Mount
  • Circuit Arrangement:
    1 Form A
  • Dimension:
    3.7 x 4.55 x 2.1 mm