説明 +
Search Keywords: G3VM201G1
  • サプライヤー:
    Omron Electronics
  • 部品番号:
    G3VM-201G1
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    400
  • Output Type:
    AC,DC
  • Maximum Output Voltage:
    200 V
  • Maximum Output Current:
    0.2 A
  • Output Device:
    MOSFET
  • Input Type:
    DC
  • Input Voltage:
    1.3 V