G3VM-201G(TR)
G3VM-201G(TR)
Omron Electronics
在庫: 0
最低注文: 625
VIEW PRODUCT
Older Equivalent
G3VM-S5
G3VM-S5
Omron Electronics
在庫: 0
最低注文: 1
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
Relay SSR 50mA 1.3V DC-IN 0.05A 200V AC-OUT 4-Pin SOP
RoHS遵守
Discontinued & Replaced
説明 +
Search Keywords: G3VM201G
  • サプライヤー:
  • 部品番号:
    G3VM-201G
  • COO:
    JP
  • ECCN:
    EAR99
    400
  • Output Type:
    AC
  • Maximum Output Voltage:
    200 V
  • Maximum Output Current:
    0.05 A
  • Output Device:
    MOSFET
  • Input Type:
    DC
  • Input Voltage:
    1.3 V