MCS3264R015FER
Ohmite
Res Metal Alloy 2512 0.015 Ohm 1% 2W ±50ppm/°C Pad SMD T/R
説明 +
Search Keywords: MCS3264R015FER
  • 部品番号:
    MCS3264R015FER
  • Resistance Value:
    15 mOhm
  • Power Rating:
    2 W
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C