MCS1632R025FER
Ohmite
Res Metal Alloy 1206 0.025 Ohm 1% 1W ±50ppm/°C Pad SMD T/R
説明 +
Search Keywords: MCS1632R025FER
  • 部品番号:
    MCS1632R025FER
  • Resistance Value:
    25 mOhm
  • Power Rating:
    1 W
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C