E300K8R0E
E300K8R0E
Ohmite
在庫: 2
最低注文: 1
VIEW PRODUCT
Image is representational - see mfr. specs
E300K8R0
Ohmite
Res Wirewound 8 Ohm 10% 300W ±400ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
説明 +
Search Keywords: E300K8R0
  • サプライヤー:
  • 部品番号:
    E300K8R0
  • 測定単位:
    Per Each
  • RoHS:
    No
  • HTS:
  • Power Rating:
    300 W
  • Resistance Value:
    8 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±400 ppm/°C