E300K20RE
Ohmite
Res Wirewound 20 Ohm 10% 300W ±400ppm/°C Vitreous Enamel RDL Lug Bolt-On
説明 +
Search Keywords: E300K20RE
  • 部品番号:
    E300K20RE
  • Power Rating:
    300 W
  • Resistance Value:
    20 Ohm
  • Tolerance:
    10 %
  • Temperature Coefficient:
    ±400 ppm/°C