805F1R0E
Ohmite
Res Wirewound 1 Ohm 1% 5W ±50ppm/°C Aluminum Housed AXL Chassis Mount
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
BULK 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: 805F1R0E
  • サプライヤー:
    Ohmite
  • 部品番号:
    805F1R0E
  • COO:
    IN
  • ECCN:
    EAR99
    200
  • Technology:
    Wirewound
  • Case Style:
    Aluminum Housed
  • Mounting:
    Chassis Mount
  • Power Rating:
    5 W
  • Termination Style:
    Axial
  • Resistance Value:
    1 Ohm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    ±50 ppm/°C