12FR100E
Ohmite
Res Wirewound 0.1 Ohm 1% 2W Silicone AXL
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
BULK 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: 12FR100E
  • サプライヤー:
    Ohmite
  • 部品番号:
    12FR100E
  • COO:
    MX
  • ECCN:
    EAR99
    10
  • Termination Style:
    Axial
  • Power Rating:
    2 W
  • Resistance Value:
    100 mOhm
  • Tolerance:
    1 %
  • Temperature Coefficient:
    N/A
  • Operating Temperature:
    -55 to 275 °C
  • Packaging:
    N/A
  • Dimension:
    10.6 x 2.4 mm