Search Keywords: VHT330M16
  • サプライヤー:
    NTE Electronics
  • 部品番号:
    VHT330M16
  • COO:
    TW
  • ECCN:
    EAR99
    1
  • Capacitance Value:
    330 uF
  • Tolerance:
    20 %
  • Operating Temperature:
    -40 to 105 °C
  • Mounting:
    Through Hole
  • Voltage:
    16 VDC
Tools/3D Models +
リソース +
Price Match Guarantee
We’ll meet or beat any authorized competitor’s published price for this part.
在庫: 10
即時出荷可能 Buy all 10 in-stock or the regular minimum order quantity of 25