EA2-4.5SNJ
Nexem
Signal Relay 4.5VDC 1A DPDT(14.2x9.2x5.4)mm THT
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: EA245SNJ
  • サプライヤー:
    Nexem
  • 部品番号:
    EA2-4.5SNJ
    EAR99
    40
  • Relay Construction:
    Latching Single Coil
  • AC Coil Voltage:
    N/A
  • DC Coil Voltage:
    4.5 V
  • Contact Arrangement:
    DPDT
  • Mounting:
    Through Hole
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C
  • Termination Style:
    PC Pin
  • Coil Current:
    22.22 mA