522-210-R-25.000000MHZ
Mtron
Crystal 25MHz ±30ppm (Tol) ±50ppm (Stability) 18pF FUND 50Ohm 2-Pin SMD
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
BULK 包装
Certificate of Compliance Guarantee
説明 +
Search Keywords: 522210R25000000MHZ
  • サプライヤー:
    Mtron
  • 部品番号:
    522-210-R-25.000000MHZ
    EAR99
    1000
  • Standard Frequency:
    25 MHz
  • Load Capacitance:
    18 pF
  • Frequency Tolerance:
    ±30 ppm
  • Operating Temperature:
    -40 to 85 °C