PIC16F18876T-I/PT
Microchip Technology
Microcontroller - PIC XLP 16F, FuSa - 8-Bit - 32MHz - 36 I/O - 28KB (16Kx14) FLASH - 256 x 8 EEPROM - 2K x 8 RAM - 2.3 to 5.5V ...
+ see all
データシート アクセサリー Notify Me
RoHS遵守
REEL 包装
Certificate of Compliance Guarantee
This product may require extra documentation. Shipping may be delayed 1-2 days.
説明 +
Microcontroller - PIC XLP 16F, FuSa - 8-Bit - 32MHz - 36 I/O - 28KB (16Kx14) FLASH - 256 x 8 EEPROM - 2K x 8 RAM - 2.3 to 5.5V - 44-TQFP(10x10) - T&R.